Հանրակրթական Դիջիթեք 2014-ի Անվանական մրցանակակիրներ

Սամվել Մարտիրոսյանի 

1. Մերի Շարոյան
Արտասահմանյան գրականություն. կինոպոեզիա
Պիտեր Օռլովսկի. երկրորդ պոեմ
Ալեն Գինզբերգ
Ջիմ Մորիսոն
Mary Sharoyan reading Sylvia Plath

2. Ավետիս Հարությունյան, Վիտալի Գրիգորյան
Ctrl TV

3. Հարություն Ալեքսանյան
Սամուել Բեքեթ. «Կրեպի վերջին ժապավենը». Մոնոներկայացում

4. Էկոհայրենագիտական
Հայտնիները բնապահպանական խնդիրների մասին հաղորդումների շարք

5. Հայկ Գրիգորյան
Անվերնագիր 2

Արքմենիկ Նիկողոսյանի

1. Գագիկ Մադոյան
Ամեն ինչ երաժշտության մասին
2. Անահիտ Հարությունյան

«Բյուրոկրատ» գրախանութի

1. Մարգարիտ Սարգսյան
«Կարդալ» բայը չի սիրում հրամայական եղանակ: Դ.Պեննակ
Ընթերցողի անօտարելի իրավունքը
2. Գայանե Առուստամյան
«Ուրբաթախոս» 17 01 2014
«Ուրբաթախոս» 24 01 2014
«Ուրբաթախոս» 31 01 2014

Մանուկ Նիգոյանի

1. Լիլիթ Աղաջանյան
Թարգմանությունների ժողովածու
2. Վիկա Մարկոսյան
Վիկա Մարկոսյանի անձնական բլոգ
3. Ավետիս Հարությունյան, Վիտալի Գրիգորյան
Ctrl TV

Անի Զախարյանի

1. Նազենի Տեր-Պետրոսյան
Զվարճալի պատմություններ

Հասմիկ Հակոբյանի

1. Կարինե Կիրակոսյան
Ամեդեո Մոդիլիանի

Լևոն Մութաֆյանի

    1. Վահե Այվազյան
     
Իրար նման չենք

  1. Բագրատ Մարտիրոսյան
    Երևանյան բնապատկեր

Հովհաննես Թեքգյոզյանի

1. Հասմիկ Ղազարյան
Դպրոցից ազատագրման հեղափոխական պոտենցիալը (Հատված «Դպրոցից ազատագրում» գրքից)

Հայաստանի էքստրիմ ակումբ

1.      Աշոտ Մանսուրյանին՝ «Երկիր մոլորակ, մեր տունը» աշխատանքի համար
2.      Սոնա Շահբազյանին՝ «Մի ծխիր» աշխատանքի համար
3.      Հարություն Հարությունյանին՝ Charles Perrault աշխատանքի համար

 

«Էդիթ Պրինտ» հրատարակչություն
«Էլեկտրոնային գիրք, մեդիագրադարանի փաթեթ» անվանակարգի մրցանակներ

1.      Աշխեն Գրիգորյան - «Էլեկտրոնային Այբբենարան»
2.      Մերի Շարոյան - «Արտասահմանյան գրականության թարգմանությունների ժողովածու»
3.      Մարգարիտ Հեքիմյան - «Հովհ. Թումանյան. բանաստեղծությունների ժողովածու»
4.      Իրինա Ապոյան – «Մեդիահեքիաթներ»
5.      Լուսինե Գասպարյան - «Ջաննի Ռոդարի. հեքիաթների ժողովածու»
6.      Սուրեն Պողոսյան - «Սասնա ծռեր բացատրական բառարան»
7.      Ժաննա Հակոբյան – «Ուսումնական գրականության մեդիափաթեթ»
8.      Մարթա Ասատրյան - Էկոմեդիափաթեթ
9.      Արտակ Զարգարյան - «Ժողովրդավարության և ընկերավարության գաղափարների ընկալումը դարերի երկայնքով», «Հանթինգթոնի նորմատիվ տեսությունը» փաթեթներ
10.    Տաթև Մելքոնյան - «Ազգային խաղերի մեդիափաթեթ»

 

HP (Hewlett-Packard) կազմակերպություն  

«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիրի կրթական ծրագրերի կենտրոնին՝ ստուգատեսների կազմակերպման համար

 

ՀԱՍԿ-Հայաստանի ազգային սկաուտական կազմակերպություն

1. Հասմիկ Ղազարյան և ընկերներին

2. Էմանուել Ագջոյանին

3. Հասմիկ Նալբանդյանին

 

Համակարգեց «Լուսաստղ» ամսագրի խմբագրակազմը

Add new comment